Pokud víte, že potřebujete cvičit, ale z nějakého důvodu nemůžete, jste na správném místě.

Speciální, jednoduché a účinné recepty

pro získání skvělé postavy a podporu zdraví.

Věděli jste, že skvělou postavu získáte i bez mučení?

Dokonce se vyhnete závažným zdravotním rizikům.

Když jsem se dozvěděla, že existuje možnost jak formovat svoji postavu jednoduše, moc jsem tomu nevěřila. Většinou jsem četla, že musím chodit několikrát týdně do fitka, mít doma mučící stroje, jinak to prý nejde. Protože jsem zvědavá baba, tak jsem si všechna možná cvičení vyzkoušela sama na sobě. To co nejlépe fungovalo s nejmenší námahou jsem zařadila do receptů "Cvičení bez mučení".

Vybrala jsem 7 receptů speciálně pro ženy (ale chlapům se hodí také). Od té doby používám všechny recepty každý den. Moje postava se stále zlepšuje a zlepšuje. Dokonce jsem ubrala několik kilo. Jsem se sebou spokojená a to stojí za to. Můžete také.

No a byla jsem fakt hodně překvapená.

Jako první jsem zařadila do receptů cvičení na bříško.

Jeden cvik trvá do 10 vteřin. Fakt, to si nedělám legraci.

Dělala jsem ho 3x denně. A začali se dít věci.

Za 2 týdny už začalo být vidět jak se bříško zpevňuje a zmenšuje.

 

Je to i pro Vás?

Pokud pozorujete na sobě něco z následujícího seznamu,

tak recepty jsou přesně pro Vás!

 1. Zvětšuje se mě bříško?
 2. Hrudník je povislý?
 3. Zadeček klesá?
 4. Ruce jsou změklé?
 5. Stehna jsou ochablá?
 6. Záda pobolívají?
 7. Ramena jsou pokleslá?
 8. Jsem brzo unavená?
 9. Už nezvládnu to co dříve?

Jestli jste našli alespoň jednu věc co Vás trápí, čtěte dál.

Kde je problém?

Všechny výše uvedené stavy má na svědomí

ztráta svalů!!!

Ztráta svalů způsobuje také vysoké zdravotní riziko.

Ztráta svalové hmoty (sarkopenie) má smrtelně nebezpečné vedlejší účinky:

1/ Při zmenšování svalů se zpomaluje metabolismus. Když se vám zpomalí metabolismus, máte méně energie na pohyb. Uvíznete v pasti nečinnosti, začnete nabírat tuk, který je protikladem k aktivní a tonizované svalové tkáni. Čím méně máte svalů, tím méně kalorií spalujete.

2/ Čím méně svalů máte, tím méně cukru z krve spálíte. Čím víc máte v krvi cukru, tím vyšší je vaše potřeba hormonu inzulínu, ukládajícího tuk. Takže úbytek svalů nejenže zabraňuje spalování tuku, ale vede i k cukrovce a ledvinovým onemocněním. 

3/ Když máte více a více tuků než svalů, vystavujete se celé řadě dalších nebezpečných onemocnění jako je rakovina, obezita, mrtvice a infarkt.

Výše uvedená tvrzení jsou podložena lékařskými výzkumy.

To přece nechcete, přijít o svaly a zbytečně riskovat zdraví!

Proč se nám svaly ztrácí a tělo ochabuje?

Poznejte jak funguje metabolismus.

Metabolismus neboli látková výměna, je souborem všech chemických reakcí probíhajících v organismu. Metabolismus můžeme rozdělit na reakce anabolické a katabolické. Nebojte se, nebudu používat žádná nesrozumitelná slova.

Při fázi anabolismus  se v těle tvoří např. proteiny, buňky, membrány a svalové tkáně. Vaše svaly rostou. To však nastává pouze tehdy, když nejste vyčerpaní, nejste ve stresu, jíte potřebné živiny a cvičíte svaly. Pokud něco z toho zanedbáte, můžete se spolehnout, že cesta za vypracovaným tělem, které budí respekt a pozornost, bude velmi dlouhá. Nedbalostí porušujete zákon anabolismu.

Katabolismus je chemický proces, při kterém se nejprve tělo zbavuje nefunkčních buněk apod. To je zcela správné, dochází k úklidu. Pokud však tělo zjistí, že nemá k dispozici potřebné živiny pro získání energie, dochází ke spalování svalové tkáně a svaly postupně mizí. Uvolňuje se kortizol který je stresový hormon.Kortizol zvyšuje rozklad svalové tkáně. Další riziko  nastává tehdy, pokud držíte dietu a omezujete přísun kalorií a opět to odnesou svaly.  Právě jsem vám popsala jak funguje katastrofa, za kterou zaplatíte vysokou daň v podobě úbytku svalové hmoty a nejen to.

Příklad co se nám děje při nesprávné výživě a bez cvičení.

Vyběhli jste do práce, v žaludku máte jen kávu a odnesou to vaše svaly. Jak je to možné?

Když vynecháte denní jídlo nebo sáhnete po něčem rychlém a průmyslově vyrobeném ze skupiny obilovin a cukrů, co tělo nedokáže ihned rozpoznat jako stavební kameny, které potřebuje, ignorujete jeho potřebu bílkovin a nutíte ho, aby si je hledalo ve vašich svalech.

Tělo nečeká až půjdou kolem ty správné živiny, protože pracuje na opravách stále! Takže, když je ve stravě nedostatek bílkovin, je tělo nuceno spotřebovávat svaly! Pozor, strava musí být vyvážená.

Svaly budou také chátrat, pokud nebudete dostatečně aktivní (nebudete cvičit nebo se jinak aktivně pohybovat), abyste podpořili jejich růst a údržbu.

Vaše tělo je chytré. Ví, že musí udržet mozek, srdce a další životně důležité orgány po tak dlouhou dobu, jak je to jen možné!

Většina vašich tkání je vybudována z proteinů (výjimkou mozku, který je z 60% tuk) a aby tělo opravilo tyto nepostradatelné tkáně a udrželo je v chodu, automaticky bourá vzácnou a těžce získanou svalovou tkáň kvůli aminokyselinám, které potřebuje na podporu a zachování životních orgánů.

A pokud to přeženete a tělo už nemůže sáhnout po žádných dalších svalech, přestane dělat méně důležité opravy a vám selže některý orgán!

Víte proč je pro vás životně důležité posilovat svaly a tvarovat si postavu? Protože náš “gaučový” styl života způsobuje

předčasnou ztrátu svalové hmoty a ohrožuje náš život!

Dnes může ztráta svalů začít mezi 20 a 30 lety, nebo i dřív. Jak stárneme, tělo po dosažení věku 30 let přirozeně ztrácí svalovou hmotu asi 1% ročně. Pozor, ale když vedete sedavý způsob života, ubývání svalů se zrychluje a může nastoupit mnohem dříve.

Váš život závisí na zdravém poměru svalů s vyšším svalovým tonusem vůči menšímu tělesnému tuku.

Je to tak, jestliže vám ubývají svaly, začnou přicházet bolesti jako varování. Určitě budete mít i špatné držení těla, poškozenou funkci nervů a přetěžované srdce a další orgány.

Vaše pěkné a mladé svaly z těla zmizí a nahradí je jenom povislý a těstovitý tuk. A to přece nechcete! 

To všechno můžete zastavit použitím receptů "Cvičení bez mučení".

Varování, do akce můžete jít ihned!

 1. V receptech nenajdete žádnou nudnou teorii.
 2. Nebudete týdny studovat nebo se učit složité cviky.
 3. Pouze přečtete, vyzkoušíte a můžete cvičit naplno, je to jednoduché.
 4. Od skvělé postavy Vás dělí jen několik kliknutí.
 5. Žádné hodiny mučení a budete spokojená se svojí postavou.

Recepty

"Cvičení bez mučení"

pro skvělou postavu.

Jsou jednou z nejsnadnějších, finančně nejdostupnějších a nejrychlejších cest, jak skoncovat s ochablostí svalů, nadváhou a skrytou obezitou. Navíc s minimem času a bez trápení, protože svaly se formují bez pohybu. Ano, je to opravdu tak i když si to možná teď nedovedete ani představit

To jste možná ještě neslyšeli. Tak se s recepty seznamte, stojí to za to.

 

Mirka Kořínková

Autorka světového bestseleru "Fit pro život" Marilyn Diamond

totálně změnila svůj život. Cvičí bez mučení a změnila stravování.

Marilyn Diamond, autorka bestselleru Fit pro život, byla ve svých 50 letech štíhlá veganka s nadměrným množstvím tělesného tuku, posedlá spinningem. Dieta s nedostatkem bílkovin a nadměrné cvičení ji v 60 letech přivedly do nepříjemného stavu extrémního úbytku svalů. Dnes je na stravě se steaky, vajíčky a smetanou v kávě, je jí 69 let má mladé tělo, které jí závidí i dvacítky, a ukazuje se v bikinách na pláži.

Co o receptech "Cvičení bez mučení" říkají ...

Pořád jsem neměla čas cvičení vyzkoušet, Děti mě zabíraly většinu času. Až jsem se jednoho dne odhodlala. Divila jsem se jak je to snadné a mohu cvičit i několikrát denně. Když se mi začalo vylepšovat bříško, objednala jsem si kompletní cvičení. Paráda.
Helena, 40 letNa mateřské
Řekla jsem si, že když se starám druhým o pleť, aby dobře vypadaly, mohla bych se starat také já o svoje tělo. Koupila jsem si cvičení na bříško a hned začala cvičit ať to vyzkouším. Byla jsem fakt překvapená, že to funguje. Moc jsem tomu nevěřila. Objednala jsem si kompletní sadu cviků a teď už cvičím každý den všechny cviky.
Šárka, 59 letKosmetická poradkyně
Na chození do fitness center nemám bohužel časový prostor i když bych hodně ráda. Proto když jsem objevila recepty "Cvičení bez mučení" neváhala jsem. Od té doby mohu cvičit kdekoliv a kdykoliv. Zcela to naplňuje moje potřeby. Jsem moc ráda, že jsem se k těmto receptům dostala.
Hanka, 37 letŘeditelka divadla